Kim Jestem

Już zapewne wiesz na czym chcę się skupić prowadząc stronę, na której jesteś: na wsparciu psychologicznym, motywacji i wiedzy. Połączenie terapii z couchingiem, wiary w siebie, pracy nad sobą oraz budowaniem świadomości. Ponadto dzielę się swoją pasją: rozwojem osobistym, literaturą z tym związaną oraz przepisami na potrawy, które sprawią, że czujemy się lepiej.

Mam na imię Alicja i żyję już trzydzieści lat oraz ogromny bagaż doświadczeń. Wiele w swoim życiu przeszłam, jednak zamiast czegokolwiek żałować – doceniam każde doświadczenie, które zbudowało moją osobowość, charakter i poprowadziło ku miejscu, w którym teraz się znajduję. Moją podróż opisuję na blogach, np tu.

W życiu codziennym zajmuję się koordynacją w niewielkiej firmie informatycznej i rozwijam się w kierunku psychologii, psychoterapii i couchingu. W przyszłości chciałabym kupić kilka mieszkań na wynajem by zapewnić sobie emeryturę w kamperze jadąc dookoła świata.

Mam wspaniałego wspierającego partnera, dwóch rocznych synów oraz kota i psa :)

Chciałabym się z Tobą dzielić tym, co mam – wiedzą, doświadczeniem i refleksjami. Ponadto chciałabym Cię motywować do działań, prób i doświadczania, wszakże:

Życie nie jest problemem do rozwiązania, tylko rzeczywistością do doświadczenia.

Søren Kierkegaard

Theme by Anders Norén